Salutare,
Sâmbăta aceasta (13 Iunie, ora 9:00) începem împreună studiul epistolei către Efeseni — o scrisoare profundă despre identitatea noastră în Hristos, harul lui Dumnezeu și unitatea Bisericii.
Ne rugăm ca acest timp să ne ajute să-L cunoaștem mai bine pe Dumnezeu și să trăim mai clar chemarea pe care am primit-o în Hristos.
Dacă nu ai o biserică locală și îți dorești să studiezi Scriptura împreună cu alți bărbați, te așteptăm cu drag alături de noi.
Mai multe detalii în link-ul de înscriere.